Monthly Archive: Березень 2018

Почтовий склад FED-EX-різнорабочий-з/п від 13зл/год.Робота в Польщі! Лодзь. ”Віза —повний пакет”+38 (098) 72-08-360 ,+38 (066) 460-60-97

ПОЧТОВІ СКЛАДИ FED-EX ŁÓDŹ

ІНФОРМАЦІЯ ПО ПРИЇЗДУ: всі приїздять в офіс Лодзь на оформлення і далі їдуть на поселення. Приїзди можливі від зараз, але вихід на роботу по готовності запрошення(для безвіз).

РОЗТАШУВАННЯ: Лодзь

ГРАФІК РОБОТИ ТА ЗАРПЛАТА:
13 НЕТТО в годину
– в нічні зміни з 18-00, час роботи від 8-9 робочих годин на перших порах, далі можна брати більше годин: 12, 16 в залежності від бажання працювати більше. Робота 5 днів в тиждень.

ВИМОГИ:
– чоловіки до 50 років,
– Віза .

ОБОВ’ЯЗКИ:
– розвантаження і завантаження посилок
– сортування поштових відправлень
-робота на навантажувачі для людей з правами (wózki unoszące / niski skład do 30 cm)

ПРОЖИВАННЯ:
Надаємо проживання в комфортному хостелі. Кімнати розраховані на 4-6 людини, душ, кухня, пральна машина, праска, посуд, постільна біл, інтернет.

З зарплати знімають за прож.150 зл в місяць. 50% вартості проїзду на роботу оплачуємо.

ОФОРМЛЕННЯ: Робота за договором Umowa zlecenie – яка передбачає більш гнучкий графік роботи і гарантує медичне і соціальне страхування ZUS яке платить за вас роботодавець
По приїзду вам потрібно буде сплатити 50 злт. за бронювання місця або в Україні оформити візу на цю роботу і тоді нічого оплачувати по приїзду не треба.


Готуємо повний пакет документів для подачі на візу! або віза мінімум 4-місяці! 

  + Cупроводження українськомовного куратора до кордону і від кордону до місця роботи та проживання!!

 + БОНУС в  дорогу за кордон — активована SIM карта польського мобільного оператора КLUCZ mobile 5-żl на рухунку!   https://www.klucz.net/  

Робота на складі автозапчастин AnpaCars.з/п 3400зл нетто.Робота в Польщі, Сосновець.”Віза —повний пакет”+38 (098) 72-08-360 ,+38 (066) 460-60-97

РОБОТА НА СКЛАДІ АВТОМОБІЛЬНИХ ЗАПЧАСТИН AnpaCars

ІНФОРМАЦІЯ ПО ПРИЇЗДУ: Приїзд на оформлення в офіс Катовіци, далі після оформлення вс їдуть в Сосновець на поселення. Може бути приїзд від зараз, вихід на роботу по готовності запрошеннія(для безвіз).

РОЗТАШУВАННЯ: Sosnowiec (Katowice).

ГРАФІК РОБОТИ ТА ЗАРПЛАТА:
-6 робочих днів в тиждень, 1 вихідний в поточному графіку на 3 зміни. 10-12 робочих годин на зміну. 250-280 робочих годин на місяць.
500 зл авансу виплачується після перших 2-х відпрацьованих тижнів.
– ставка 12.7 за денні зміни, 14.2 зл нетто за нічні.

Хороші премії в межах. 300 -600 зл.в місяць. В середньому в місяць робітник може заробити 3400 зл нетто.
-Робоча одяг надається.

ВИМОГИ:
-чоловіки, пари віза.

ОБОВ’ЯЗКИ:
Виконання поточних завдань на складі (розвантаження, навантаження, комплектація замовлень згідно списку). Для жінок Малогаьартний асортимент (автозапчастини, аксесуари та інше), для чоловіків більший (в тому числі автошини, покришки та інше). Збір і комплектація замовлень здійснюється за допомогою зчитувача кодів (сканера).

ПРОЖИВАННЯ:
Розселення: Sosnowiec.

Кімнати йдуть на 3-5 чоловік, є інтернет на всіх адресах проживання.

За проживання знімається оплата близько 400 зл, при гарній роботі покриває цю суму премія. Пари окремо не поселяємо, кімнати загальні. Від житла до роботи доїзд громадським транспортом 90 зл в місяць.

ОФОРМЛЕННЯ:
Працювати будете за договором Umowa zlecenie – яка передбачає більш гнучкий графік роботи і гарантує медичне і соціальне страхування ZUS яке платить за вас роботодавець. також є можливість оформлення ВНЖ і воєводського запрошення.

По приїзду вам потрібно буде сплатити 50 злт. за бронювання місця або в Україні оформити візу на цю роботу і тоді нічого оплачувати по приїзду не треба.
Щонеділі виїжджає перевізник зі Львова і везе прямо на проживання


Готуємо повний пакет документів для подачі на візу!

  + Cупроводження українськомовного куратора до кордону і від кордону до місця роботи та проживання!!

 + БОНУС в  дорогу за кордон — активована SIM карта польського мобільного оператора КLUCZ mobile 5-żl на рухунку!   https://www.klucz.net/