Види трудових договорів у Польщі.

📚 Правовий лікбез. Види трудових договорів!

Багато українців, які працюють в Польщі вважають, що трудовий контракт не є обов’язковим в цій країні, навіть якщо ви легально працюєте, але це не так. Відсутність трудового договору може спричинити дуже неприємні наслідки, як для працівника, так і для роботодавця. Працівник, в такому випадку, не має ніяких гарантій, що йому заплатять за виконану роботу. Варто відзначити, що навіть з його наявністю вас можуть постаратися обдурити з грошима. Подібні випадки вже неодноразово були зафіксовані.

Види трудового контракту Польщі:

• umowa zlecenia – даний вид трудового контракту є договором в рамках цивільного права і регулюється Цивільним кодексом. Тобто, якщо роз’яснити це простими словами, то права працівника будуть регулюватися лише тим, що прописано в самому контракті, навіть якщо це не сходиться з Трудовим кодексом Польщі. Тому потрібно дуже уважно ознайомитися то всім, що там буде написано. Це допоможе захистити себе в Польщі.

• umowa o dzieło – даний вид договору так само регулюється Цивільним кодексом (ст. 627- 647 ЦК). Особи, прийняті на роботу на підставі такого контракту, не мають захисту і права на одержання допомоги, які забезпечує трудовий договір (umowa o pracę). Такий вид контракту не дає права працівникові на премії, пенсійні посібники або пільги від соціального фонду.

• umowa o pracę – найкращий контракт для працівника (врегульовано в Трудовому кодексі в розділі 2 починаючи від статті 25 -67). Цей трудовий контракт вигідний для працівника, але не вигідний для роботодавця. Так як на підставі цього трудового контракту роботодавець зобов’язаний зареєструвати працівника в Установі соціального страхування в Польщі (ZUS), де зобов’язаний платити повний страховий пакет, збори в пенсійний фонд і т. д.


ПЕРЕВІРКА легальне працевлаштування ІНОЗЕМЦIВ.
Що таке нелегальне працевлаштування?
Незаконне виконання роботи іноземцем – це виконання роботи іноземцем:

який не має дійсної візи чи іншого документа, на підставі якого він має право працювати в Польщі;
підставу для перебування якого в Польщі не дає йому права працювати;
який працює без дозволу, у випадках, коли воно потрібне;
на умовах або на посади, що відрізняються від тих, які визначені в дозволі на роботу;
без укладення необхідних трудових договорів або цивільно-правових договорів.
Хто має право провести перевірку?
Провести перевірку легальності працевлаштування має право:

Прикордонна служба;
Державна Інспекція Праці.

Прикордонна Служба (SG) теж може провести перевірку фірм, домашніх господарств та фізичних осіб, які наймають на роботу іноземців, а також іноземців, які ведуть підприємницьку діяльність в Польщі. Державна Інспекція Праці (PIP) має право перевірити законність працевлаштування, згідно з укладеним трудовим договором.

Під час такої перевірки також перевіряється легальність перебування іноземця.

Як виглядає перевірка?
Перевірка проводиться принаймні двома співробітниками, які мають відповідні повноваження, які містять правову основу, назву органу який проводив перевірку, дату і місце видачі, ім’я та прізвище співробітника, уповноваженого провести перевірку і номер його службового посвідчення, назву і адресу контрольованої фірми, обсяг перевірки, зазначення дати початку і передбачувану дату закінчення перевірки, підпис особи, що надається довіреність із зазначенням займаної посади або функції, а також інструкцію про права і обязанностя контрольованого.

Увага: У разі потреби провести негайну перевірку, співробітники можуть провести перевірку, пред’являючи тільки службові посвідчення.

Які документи слід пред’явити для перевірки?
Контрольований суб’єкт на вимогу співробітників не пізніше, ніж за 7 днів, повинен надати документи, що стосуються легальності виконання роботи іноземцем, ведення підприємницької діяльності іноземцем, або доручення роботи іноземцеві.

Цими документами, зокрема, є:

дозволи на роботу;
заяви про намір доручити виконання роботи іноземцю;
трудові договори або цивільно-правові договори;
документи, що підтверджують отримання іноземцем, провідним підприємницьку діяльність, записи в Реєстрі Підприємницької Діяльності.

Перевірці підлягає також характер виконуваної іноземцем роботи і чи відповідають умови її виконання з описом, зазначеному в дозволі / довідці.

У разі невідповідності або відсутності документації, інспектор праці, який виявить порушення закону про промоції зайнятості може звернутися до суду для покарання осіб, винних у порушеннях. Крім того, інспектор праці може повідомляти про порушення права компетентні органи, зокрема, в разі порушення права, що стосується іноземців, поліцію і прикордонну охорону.

Які міри покарання передбачені за нелегальне працевлаштування іноземця?
Роботодавцю, нелегально працевлаштовуються іноземця загрожує штраф не нижче ніж 3000 зл. Якщо однак роботодавець вводить в оману, використовує оману, використовує своє службове становище або нездатність правильного розуміння і цим дією призводить до того, що іноземець нелегально виконує роботу, штраф може скласти до 10000 зл.

На іноземця, що працює не у відповідності до положень польського законодавства накладаються штрафні санкції – у розмірі від 1000 до 5000 зл. Така людина може отримати також рішення про зобов’язання покинути Польщу. У такому випадку витрати по видворенню несе роботодавець.

Увага: В даний час йдуть роботи над посиленням санкцій для роботодавців нелегально наймають іноземців не з країн ЄС, які не мають права на перебування в Польщі.

Згідно з ними, роботодавці перед працевлаштуванням громадян не з країн ЄС, повинні будуть переконатися, що іноземець має дійсний дозвіл на перебування, і повідомити відповідним органам про факт працевлаштування цих осіб. За доручення роботи іноземцям без права перебування, роботодавці заплатять фінансові штрафи, a також будуть зобов’язані виплатити нелегально працюють у нього іноземцям заборгованість по заробітній платі (буде застосовуватися презумпція існування трудових відносин протягом 3 місяців) і пов’язаних з цим оплат (сплати внесків на соціальне страхування , податку) і покриття витрат їх повернення в країну походження. Крім того, такі роботодавці будуть позбавлені права користуватися публічними дотаціями, в тому числі фондами ЄС.

правова підстава
Закон від 13 квітня 2007 р o Державної Інспекції Праці http://isap.sejm.go