УВАГА зміни! З 23 січня в’їзд на територію Республіки Польща та з 05 лютого 21р. Чешська Р., можливий БЕЗ карантину при наявності негативного результату тесту!

УВАГА зміни Польща!!!
З 23 січня в’їзд на територію Республіки Польща можливий БЕЗ карантину при наявності негативного результату тесту.
В’їзд повинен відбутись протягом 48 годин від моменту отримання результату тесту.
НЕ від здачі, а від результату.
Результати повинні бути пред’явлені англійською або польською мовою.
Не українською.
Метод проведення тесту- ПЛР/антитіла- значення НЕМАЄ.
УВАГА зміни Чешська Республіка!!!

Згідно з новими правилами, Україна належить до групи країн дуже високого ризику інфікування коронавірусом. Відповідно, до громадян, що, починаючи з 5 лютого, приїздитимуть до Чехії з території України, висуватимуться такі вимоги:

при перетині кордону з Чеською Республікою пред’явити підтвердження про негативний PCR тест на коронавірус, зроблений не раніше, ніж за 48 годин до в’їзду;

Не раніше, ніж через 5 днів після приїзду до Чехії, зробити на території Чеської Республіки повторний тест на коронавірус;

до отримання результатів повторного тесту перебувати на домашній самоізоляції;

Упродовж 10 днів після приїзду поза межами свого помешкання носити респіратор FFP2.Окрім цього, перед в’їздом до Чехії необхідно заповнити онлайн анкету.
Нагадуємо, що продовжує діяти заборона на в’їзд до Чехії переважній більшості категорій іноземних громадян. Винятки становлять лише ті іноземці, які мають дозвіл на проживання в Чехії, або ж окремі категорії чеських віз, зокрема, з метою працевлаштування або навчання.

Джерело :http://czechia.mfa.gov.ua/